Wyłapywanie bezdomnych zwierząt domowych lub gospodarskich

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Szukamy nowego opiekuna dla suczki z Żochowa

Urząd Gminy w Sierpcu otrzymał informację o suczce, która przybłąkała się do jednej z posesji w Żochowie na terenie gminy Sierpc. Zwierzę o ciemnym umaszczeniu jest przyjaźnie nastawione do człowieka. Być może komuś uciekła lub się zabłąkała, a właściciel się o nią niepokoi i jej szuka. Być może ktoś zdecyduje się stworzyć...

Piesek z miejscowości Warzyn - Skóry szuka nowego domu

Przebywający na terenie gminy Sierpc w miejscowości Warzyn - Skóry piesek szuka nowego domu i nowego właściciela. Młody piesek o jasnym umaszczeniu jest przyjaźnie nastawiony do człowieka. Jak wynika z przekazanych informacji przybłąkał się do jednej z posesji w m. Warzyn - Skóry. Może znajdzie

Szukamy nowego opiekuna dla trzech piesków z Kręćkowa

Urząd Gminy w Sierpcu otrzymał informację o trzech pieskach, które przybłąkały się do jednej z posesji w Kręćkowie na terenie gminy Sierpc. Pieski (jedna suczka i dwa młode psy) wyglądają na zadbane. Być może komuś uciekły lub się zabłąkały, a właściciel się o nie niepokoi i ich szuka. Być może ktoś zdecyduje się stworzyć...

Suczka z Miłobędzyna poszukuje opiekuna

Suczka z miejscowości Miłobędzyn szuka nowego właściciela i nowego domu Urząd Gminy w Sierpcu otrzymał informację o błąkającej się suczce w miejscowości Miłobędzyn na terenie gminy Sierpc. Zwierzę jest nieufne w stosunku do ludzi. Przebywa na terenie jednej z posesji w Miłobędzynie. Być może komuś uciekła lub się zabłąkała,...

Piesek z Miłobędzyna szuka nowego właściciela i nowego domu

Urząd Gminy w Sierpcu otrzymał informację o błąkającym się piesku w miejscowości Miłobędzyn na terenie gminy Sierpc. Pies jest nieufny w stosunku do ludzi. Przebywa w okolicach Świetlicy Wiejskiej w Miłobędzynie. Być może komuś uciekł lub się zabłąkał, a właściciel się o niego niepokoi i go szuka. Być może ktoś zdecyduje...

Informacja - piesek w Borkowie Kościelnym, ul. Kolejowa

Tutejszy Urząd Gminy w Sierpcu otrzymał informację o piesku, który przybłąkał się do jednej z posesji przy ulicy Kolejowej w miejscowości Borkowo Kościelne na teenie Gminy Sierpc. W związku z powyższym publikujemy zdjęcia tego psa. Być może komuś uciekł lub się zabłąkał, a właściciel się o niego niepokoi i go szuka. W...

Piesek ze Studzieńca (Żarówki) szuka nowego właściciela i nowego domu

Tutejszy Urząd Gminy w Sierpcu otrzymał informację o błąkającym się psie w miejscowości Studzieniec (Żarówka). Po sprawdzeniu tych informacji okazało się, że pies obecnie przebywa na jednej z posesji w Studzieńcu na tzw. "Żarówce". W związku z powyższym publikujemy zdjęcia tego psa. Jest to młody, ładny pies. Być może...

Informacja o błakającym się psie w miejscowości Borkowo Kościelne

W dniu dzisiejszym, tj. 20.03.2019 r., tutejszy Urząd Gminy w Sierpcu otrzymał informację o błąkającym się psie w miejscowości Borkowo Kościelne przy ulicy Sierpeckiej. Po sprawdzeniu tych informacji okazało się, że pies obecnie przebywa na jednej z posesji w Borkowie Kościelnym przy ulicy Sierpeckiej. W związku z powyższym publikujemy...

Piesek z Rachocina szuka nowego właściciela i nowego domu

Urząd Gminy w Sierpcu otrzymał informację o błąkającym się piesku o jasnym umaszczeniu, średniej wie