Wyłapywanie bezdomnych zwierząt domowych lub gospodarskich

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Suczka z miejscowości Borkowo Kościelne poszukuje nowego domu

Urząd Gminy w Sierpcu otrzymał informację o przybłąkanej suczce, o jasnym umaszczeniu, średniej wielkości. Suczka przebywa w miejscowości Borkowo Kościelne na terenie gminy Sierpc i czeka na nowego właściciela. W załączeniu publikujemy jej zdjęcia. W przypadku zainteresowania i chęci jej przygarnięcia przez osobę odpowiedzialną,...

Piesek z miejscowości Grodkowo- Zawisze poszukuje nowego domu

Urząd Gminy w Sierpcu otrzymał informację o przebywającym w miejscowości Grodkowo- Zawisze gmina Sierpc piesku, który czeka na nowego właściciela. W załączeniu publikujemy jego zdjęcia. W przypadku zainteresowania i chęci jego przygarnięcia przez osobę odpowiedzialną, która jest w stanie zapewnić pieskowi właściwe...

Piesek z miejscowości Mieszaki poszukuje nowego domu

Urząd Gminy w Sierpcu otrzymał informację o przebywającym w miejscowości Mieszaki, gmina Sierpc piesku, który czeka na nowego właściciela. W załączeniu publikujemy jego zdjęcia. W przypadku zainteresowania i chęci jego przygarnięcia przez osobę odpowiedzialną, która jest w stanie zapewnić pieskowi właściwe warunki i...

Piesek z m. Białyszewo poszukuje nowego domu

Urząd Gminy w Sierpcu otrzymał informację o przebywającym w miejscowości Białyszewo, gmina Sierpc piesku, który czeka na nowego właściciela. W załączeniu publikujemy jego zdjęcia. W przypadku zainteresowania i chęci jego przygarnięcia przez osobę odpowiedzialną, która jest w stanie zapewnić pieskowi właściwe warunki i...

Informacja o piesku z miejscowości Sułocin Towarzystwo, gmina Sierpc

W związku z otrzymaną informacją o porzuconym piesku w miejscowości Sułocin Towarzystwo, gm. Sierpc, Urząd Gminy w Sierpcu w załączeniu publikuje zdjęcia tego pieska. Piesek jest ładny, bardzo podobny do psa rasy hasky. W przypadku zainteresowania i chęci jego przygarnięcia przez osobę odpowiedzialną, która jest w stanie zapewnić...

Informacja o piesku z m. Piaski

W związku z otrzymaną informacją o porzuconym piesku w miejscowości Piaski, gm. Sierpc, Urząd Gminy w Sierpcu w załączeniu publikuje zdjęcia tego pieska. W przypadku zainteresowania i chęci jego przygarnięcia przez osobę odpowiedzialną, która jest w stanie zapewnić pieskowi właściwe warunki i opiekę, prosimy o kontakt z Referatem...