Wyłapywanie bezdomnych zwierząt domowych lub gospodarskich

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Informacja o piesku z miejscowości Sułocin Towarzystwo, gmina Sierpc

W związku z otrzymaną informacją o porzuconym piesku w miejscowości Sułocin Towarzystwo, gm. Sierpc, Urząd Gminy w Sierpcu w załączeniu publikuje zdjęcia tego pieska. Piesek jest ładny, bardzo podobny do psa rasy hasky. W przypadku zainteresowania i chęci jego przygarnięcia przez osobę odpowiedzialną, która jest w stanie zapewnić...

Informacja o piesku z m. Piaski

W związku z otrzymaną informacją o porzuconym piesku w miejscowości Piaski, gm. Sierpc, Urząd Gminy w Sierpcu w załączeniu publikuje zdjęcia tego pieska. W przypadku zainteresowania i chęci jego przygarnięcia przez osobę odpowiedzialną, która jest w stanie zapewnić pieskowi właściwe warunki i opiekę, prosimy o kontakt z Referatem...