Petycje

Petycja w sprawie udzielenia wsparcia szkołom


Grupa Aztekium.pl, przy wsparciu Unii Europejskiej i partnerów zewnętrznych, prowadzi prace nad programami wspomagającym edukację w szkołach podstawowych. Jest to szereg programów do nauki języka polskiego, matematyki, również języków obcych.

Pilotażowym produktem jest program wspomagający naukę tabliczki mnożenia:

http://Aztekium.pl/Mistrz , który ma za zadanie doskonalić szybkość i sprawność zapamiętywania, jak również nauczać matematyki budując wzajemne relacje z uczniami innych państw Unii Europejskiej.

Dlatego podejmujemy działania mające na celu poinformowanie nauczycieli szkół podstawowych, rodziców oraz uczniów o możliwości nieodpłatnego korzystania z narzędzi do doskonalenia tabliczki mnożenia.

Realizując nasze zadania, kierujemy do Państwa Urzędu, petycję o treści:

"Zachęcamy do jednorazowego umieszczenia na Państwa stronie internetowej informacji o możliwości używania bezpłatnego programu do nauki matematyki, w tym tabliczki mnożenia na stronie http://Aztekium.pl/Mistrz oraz poinformowania o takiej możliwości dyrektorów placówek edukacyjnych"

Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że zastosowanie się do przedmiotu petycji jest całkowicie dobrowolne i grupa Aztekium.pl nie będzie podejmowała żadnych działań w stosunku do Urzędów, które negatywnie bądź pozytywnie rozpatrzyły powyższą petycję. Lista Urzędów i sposób rozpatrzenia petycji, nie będzie nigdzie publikowana i udostępniana podmiotom trzecim.

Liczymy na wsparcie i pozytywne rozpatrzenie.

Z pozdrowieniami.
Grupa Aztekium.pl

 

 


Odpowiedź:

Informujemy, że odpowiednia informacja została przekazana do dyrektorów wszystkich placówek oświatowych podległych Urzedowi Gminy w Sierpcu.

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 27 września 2017 10:22
Dokument wprowadzony do BIP przez: Mariusz Staniszewski
Ilość wyświetleń: 227
27 września 2017 10:27 (Mariusz Staniszewski) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
27 września 2017 10:22 (Mariusz Staniszewski) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)